Jointly powered by

Sponsored by

Library | IPA4SME

PAST EVENTPatent Licensing Strategies in Joint R&D Projects

C4T Live #1 - Ortak Ar-Ge Projelerinde Patent ve Lisanslama Stratejileri

2018'den buyana inovasyon ekosistemimizdeki firma-üniversite-TTO-startup paydaşlarını bir araya getirdiğimiz ve yeni işbirliklerinin filizlenmesi için programlar düzenlediğimiz connect4tech kapsamında şimdi de "C4T - LIVE" etkinliklerine başlıyoruz.

 

İlk etkinliğimizde, ortak ar-ge projelerinde üniversiteler/firmalar için patent haklarının paylaşımı ve lisanslama stratejileri üzerine konuşacağız. Özellikle ar-ge firmasında veya teknoloji transfer ofisinde çalışıyorsanız, bu etkinlik sizin için birebir.

 

Etkinliğimiz sadece "firmalara ve teknoloji transfer ofisi çalışanlarına" yönelik düzenlenmektedir. Kayıt olduktan sonra, connect4tech ekibi tarafından yapılacak inceleme sonrasında kaydı onaylananlar için email adreslerine webinar katılım bilgileri otomatik olarak gönderilecek. Kurumsal email adresiniz ile kayıt olmanızı rica ederiz.

 

20 Mayıs Çarşamba günü 15.00-16.30 arasında Zoom üzerinden canlı yayınlanacak olan "C4T Live #1 - Ortak Ar-Ge Projelerinde Patent ve Lisanslama Stratejileri" etkinliğine bekliyoruz.